SOM WALLCOVERINGS

1975 yılında kurulan SOM Kağıt, “Kitap Ciltleme” malzemesi olarak, Türkiye’de vinil kaplı kağıt üretimini yapan ilk şirkettir. Sektöründe vinil kaplı kağıdın tanınmasında öncü rol oynamış, kağıt ve karton işlemesinde yakaladığı yüksek kalite sayesinde hem ülkemizde hem de geniş ihracat ağı ile dünyada lider olmuştur. 2018 yılı itibariyle, son teknolojiyle kurulmuş yeni tesisimizde kırküç yıllık tecrübemizle SOM Kağıt olarak hem kaplama malzemeleri, hem de yenilikçi, güvenli tüketime uygun, ve çevre dostu duvar kağıtları üretiyoruz. Kalite, lüks, ve zerafeti en ideal şekilde harmanlayan duvar kağıtlarımız, kullanıldıkları mekanlarda fark yaratıyor.

Operasyonel mükemmellikle desteklenen güçlü bir kurumsal yapısı ve sürdürülebilir büyüme vizyonu olan SOM Kağıt, müşteri ve kalite odaklı yaklaşımıyla Türkiye’nin en beğenilen duvar kağıtlarının üreticisi olma yolunda hızla ilerlemektedir.

SOM Kağıt, yaptığı yatırımlar ve Ar-Ge çalışmalarının ışığında müşterilerine daima yenilikçi, kaliteli ve zengin çeşitlilikte ürünler sunar. Dünden aldığı deneyimle, yarın için, bugün var gücüyle üretir.